Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
STATIV / TRIPOD omgjord till glovlampa, tidigt 1900-tal, stativet brickmärkt FR.J.BERG AB, lampskärm i svartmålad plåt, höjd 168 cm
Zustandsbeschreibung
Ej fuktionstestad, bruksslitage
505724
2017-12-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner