Golvlampa 1900-tal

Golvlampa 1900-tal
Golvlampa 1900-tal
Golvlampa 1900-tal
Golvlampa 1900-tal
Golvlampa 1900-tal
Golvlampa 1900-tal
Golvlampa 1900-tal
Golvlampa 1900-tal
Golvlampa 1900-tal
Golvlampa 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

STATIV / TRIPOD omgjord till glovlampa, tidigt 1900-tal, stativet brickmärkt FR.J.BERG AB, lampskärm i svartmålad plåt, höjd 168 cm

Zustandsbeschreibung

Ej fuktionstestad, bruksslitage

505724

2017-12-04