Ulf Wahlberg oljemålning

Ulf Wahlberg oljemålning
Ulf Wahlberg oljemålning
Ulf Wahlberg oljemålning
Ulf Wahlberg oljemålning
Ulf Wahlberg oljemålning
Ulf Wahlberg oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ULF WAHLBERG (1938-2014), stilleben, signerad Ulf Wahlberg, olja på duk, ca 40 x 50 cm

505754

2017-12-04