Pottskåp gustaviansk stil
Closed
2017-12-05
505766
| Sold for | 2 200 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
POTTSKÅP, 1 par, gustaviansk stil, fanerad med mahogny, dragknoppar i mässing, höjd 68, 41x30 cm
Lack med skador, slitage