Slagbord

Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SLAGBORD, 1700-tal, betsad, svarvade ben, lådor i sargen, höjd ca 78, 180x92 cm

Hårt renoverat, lagningar, kompletteringar, sprickor

505773

2017-12-05