Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
HUGO LEPIK (Estland, 1905-2001): fiskeby, signerad H Lepik , olja på pannå, ca 50x60 cm
Zustandsbeschreibung
505777
2017-12-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner