Skoglund & Olson Volvo tema lek

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AB SKOGLUND & OLSON VOLVO PERSONBIL, 1920-1930-tal, Seto nr 192, lackerat gjutjärn i grönt, vita gummidäck, längd ca 19 cm

Lackskador

505782

2017-12-10