Skoglund & Olson Volvo tema lek
Valmis
2017-12-10
505782
| Korkein tarjous | 8 200 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
AB SKOGLUND & OLSON VOLVO PERSONBIL, 1920-1930-tal, Seto nr 192, lackerat gjutjärn i grönt, vita gummidäck, längd ca 19 cm
Lackskador