Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
AB SKOGLUND & OLSON VOLVO PERSONBIL, 1920-1930-tal, Seto nr 192, lackerat gjutjärn i grönt, vita gummidäck, längd ca 19 cm
Lackskador
505782
2017-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här