Skoglund & Olson bärgningsbil samt brygga tema lek
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AB SKOGLUND & OLSON BÄRGNINGSBIL OCH BRYGGA, 1920-1930-tal, Seto nr 108, vitlackerat gjutjärn med kran i rött, vita gummidäck, längd ca 25 cm, brygga Seto nr 114, grålackerat gjutjärn, längd ca 36 cm
Bärgningsbilen med lagad framskärm och kran, krok saknas, lackskador
505785
2017-12-10