Skoglund & Olson brandbil tema lek

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 500 SEK

AB SKOGLUND & OLSON BRANDBIL, 1920-1930-tal, Seto 107, lackerat gjutjärn i rött, vita gummidäck, fyra stegar, längd ca 41 cm

Lackskaor, stegarna med smärre bucklor

505787

2017-12-10