Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 500 SEK
AB SKOGLUND & OLSON BRANDBIL, 1920-1930-tal, Seto 107, lackerat gjutjärn i rött, vita gummidäck, fyra stegar, längd ca 41 cm
Lackskaor, stegarna med smärre bucklor
505787
2017-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här