Persisk mässing
Valmis
2017-12-15
505788
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
TEKANNA, KOPP, mässing med pressad och graverad figurdekor av ryttare, skrift mm, Qajar, 1800-tal/1900-talets början, höjd 13-15cm