Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Indopersisk, furste med hetär och lutspelerska, signerad, akvarell, 12x8,5 cm
505792
2017-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här