Indopersoisk akvarell

Indopersoisk akvarell
Indopersoisk akvarell
Indopersoisk akvarell
Indopersoisk akvarell

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Indopersisk, furste med hetär och lutspelerska, signerad, akvarell, 12x8,5 cm

505792

2017-12-11