Paul Gauguin färgträsnitt
Vollendet
2017-12-04
505799
| Höchstes Gebot | 2 000 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
PAUL RENÈ GAUGUIN (1911-1976): Flicka med fläta, signerad och daterad 1962, 76/260, färgträsnitt, 59x37 cm