Paul Gauguin färgträsnitt

Paul Gauguin färgträsnitt
Paul Gauguin färgträsnitt
Paul Gauguin färgträsnitt
Paul Gauguin färgträsnitt

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PAUL RENÈ GAUGUIN (1911-1976): Flicka med fläta, signerad och daterad 1962, 76/260, färgträsnitt, 59x37 cm

505799

2017-12-04