Skåp senbarock

Skåp senbarock
Skåp senbarock
Skåp senbarock
Skåp senbarock
Skåp senbarock
Skåp senbarock
Skåp senbarock
Skåp senbarock
Skåp senbarock
Skåp senbarock
Skåp senbarock
Skåp senbarock

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKÅP, senbarock, 1700-talet, betsad furu, mässingsbeslag, brutet krön, tvådelat, nycklar medföljer, höjd 194, 120x54 cm, nyckel finns

Renoverat, lagningar, slitage

505800

2017-12-05