Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKÅP, senbarock, 1700-talet, betsad furu, mässingsbeslag, brutet krön, tvådelat, nycklar medföljer, höjd 194, 120x54 cm, nyckel finns
Renoverat, lagningar, slitage
505800
2017-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här