Tillbaka till katalog
Omega Cosmic herrarmbandsur
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Beskrivning
OMEGA, Seamaster Cosmic, armbandsur, stål, 1960/70-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, datum, svart läderband, spänne i stål (ej original), diameter 33 mm
Konditionsrapport
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
505801
Datum:
2017-12-09