Matbord palisander

Matbord palisander
Matbord palisander
Matbord palisander
Matbord palisander
Matbord palisander
Matbord palisander
Matbord palisander
Matbord palisander
Matbord palisander
Matbord palisander

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATBORD, dansk möbelproducent, palisander/palisanderfaner, 1960-tal, 2 iläggsskivor á 49 cm, höjd 73, Ø 112 (112-212) cm

Cites-intyg medföljer

Bruksslitage

505803

2017-12-04