Sidobord Louis XV stil

Sidobord Louis XV stil
Sidobord Louis XV stil
Sidobord Louis XV stil
Sidobord Louis XV stil
Sidobord Louis XV stil
Sidobord Louis XV stil
Sidobord Louis XV stil
Sidobord Louis XV stil
Sidobord Louis XV stil
Sidobord Louis XV stil
Sidobord Louis XV stil
Sidobord Louis XV stil

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LAMPBORD, 1 par, Louis XV-stil, 1900-talets andra hälft, fanerad med valnöt, beslag i brons, 2 lådor i sargen, höjd ca 71, 33x28 cm

Slitage

505810

2017-12-05