Prins Eugen Molnet 1897

Prins Eugen Molnet 1897
Prins Eugen Molnet 1897

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PRINS EUGEN (1865-1947), "Molnet", osignerad,
etsning, bildytan 24x19 cm
Föreningen för Grafisk Konst 1897

Något gulnad

505817

2017-12-04