Prins Eugen etsning
Vollendet
2017-12-04
505818
| Höchstes Gebot | 1 400 SEK |
| Schätzwert | 1 200 SEK |
PRINS EUGEN (1865-1947): Stockholms slott, signerad Eugen, etsning, 16x23,5 cm