Prins Eugen etsning

Prins Eugen etsning
Prins Eugen etsning
Prins Eugen etsning
Prins Eugen etsning

Klubbat för:

1 400 SEK

1 200 SEK

PRINS EUGEN (1865-1947): Stockholms slott, signerad Eugen, etsning, 16x23,5 cm

505818

2017-12-04