Byrå rokoko
Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
BYRÅ, stockholmsarbete i rokoko, fanerad med bl.a valnöt, beslag i brons, bukig form, skiva i kalksten, höjd ca 83, 92x54 cm
Slitage, fanerkompletteringar, samtida men möjligen ej tillhörande skiva
505821
2017-12-05