Mollie Faustman oljemålning
Valmis
2017-12-04
505827
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
MOLLIE FAUSTMAN (1883-1966): "San Sofia", monogramsignerad, olja på duk, 77x95 cm
Smärre tryckskador