Mollie Faustman oljemålning

Mollie Faustman oljemålning
Mollie Faustman oljemålning
Mollie Faustman oljemålning
Mollie Faustman oljemålning
Mollie Faustman oljemålning
Mollie Faustman oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

MOLLIE FAUSTMAN (1883-1966): "San Sofia", monogramsignerad, olja på duk, 77x95 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre tryckskador

505827

2017-12-04