Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
MOLLIE FAUSTMAN (1883-1966): "San Sofia", monogramsignerad, olja på duk, 77x95 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre tryckskador
505827
2017-12-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner