Otto Ludvig Richarde oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OTTO LUDVIG RICHARDE (1862-1929): Fartygsporträtt, signerad daterad L Richarde 93 (?), olja på duk, ca 31x61 cm

505828

2017-12-04