Vitrinskåp Louis XV stil
Valmis
2017-12-05
505830
| Korkein tarjous | 4 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
VITRISNKÅP, Louis XV stil, 1900-talets första hälft, fanerad med bl.a. valnöt, stenskiva, beslag i mässing, inredning med fack, höjd ca 126, 70x40 cm, nyckel finns
Lagad stenskiva, slitage