Vitrinskåp Louis XV stil
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VITRISNKÅP, Louis XV stil, 1900-talets första hälft, fanerad med bl.a. valnöt, stenskiva, beslag i mässing, inredning med fack, höjd ca 126, 70x40 cm, nyckel finns
Lagad stenskiva, slitage
505830
2017-12-05