Byrå Louis XVI stil

Byrå Louis XVI stil
Byrå Louis XVI stil
Byrå Louis XVI stil
Byrå Louis XVI stil
Byrå Louis XVI stil
Byrå Louis XVI stil
Byrå Louis XVI stil
Byrå Louis XVI stil
Byrå Louis XVI stil
Byrå Louis XVI stil

Klubbat för:

950 SEK

1 500 SEK

BYRÅ, Louis XVI stil, 1900-talets mitt, fanerad med bl.a. vaönt, låda och skåp, beslag i mässing, höjd 81, 41x31 cm, nyckel finns

Slitage

505837

2017-12-05