Klubbat för:
950 SEK
1 500 SEK
BYRÅ, Louis XVI stil, 1900-talets mitt, fanerad med bl.a. vaönt, låda och skåp, beslag i mässing, höjd 81, 41x31 cm, nyckel finns
Slitage
505837
2017-12-05