Piedestal jugen
Valmis
2017-12-04
505840
| Korkein tarjous | 3 800 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
PIEDESTAL, 1900-talets början, jugend, stomme i mässing, skiva i onyx, höjd ca 105, skivans mått 24x25 cm
Skivan med mindre nagg