Piedestal jugen

Piedestal jugen
Piedestal jugen
Piedestal jugen
Piedestal jugen
Piedestal jugen
Piedestal jugen
Piedestal jugen
Piedestal jugen

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIEDESTAL, 1900-talets början, jugend, stomme i mässing, skiva i onyx, höjd ca 105, skivans mått 24x25 cm

Skivan med mindre nagg

505840

2017-12-04