Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ARNE NORELL, soffa, "Cromwell", 1900-talets andra hälft, ben i ek, vinröd skinnklädsel, ben i ek, längd ca 210, sitthöjd ca 46 cm
Enstaka ytskador
505846
2017-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här