Byrå gustaviansk stil
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ, furu, 1900-talets början, gustaviansk stil, 5 lådor, bemålad i vitt samt guld, dekor av kannelyr, dragringar i mässing, höjd ca 123, 83x55 cm, nyckel saknas
Slitage, färgbortfall, nyckel saknas
505859
2017-12-05