Blomsterbord Frankrike

Blomsterbord Frankrike
Blomsterbord Frankrike
Blomsterbord Frankrike
Blomsterbord Frankrike
Blomsterbord Frankrike
Blomsterbord Frankrike
Blomsterbord Frankrike
Blomsterbord Frankrike
Blomsterbord Frankrike
Blomsterbord Frankrike
Blomsterbord Frankrike
Blomsterbord Frankrike

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BLOMSTERBORD, Frankrike, omkring 1900, svärtat trä, dekor av inläggningar, förgyllda beslag, isats i plåt, höjd ca 80, 66x37 cm

Smärre fanérbortfall o torrsprickor, ytskador

505860

2017-12-04