Wilhelm Kåge oljemålning
Closed
2017-12-04
505881
| Sold for | 3 000 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
WILHELM KÅGE (1889-1960): Scen med Clowner, signerad o daterad Kåge -48, olja på pannå, 60x49 cm