Wilhelm Kåge oljemålning
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
WILHELM KÅGE (1889-1960): Scen med Clowner, signerad o daterad Kåge -48, olja på pannå, 60x49 cm
Kuntoraportti
505881
Päivämäärä:
2017-12-04