Wilhelm Kåge oljemålning

Wilhelm Kåge oljemålning
Wilhelm Kåge oljemålning
Wilhelm Kåge oljemålning
Wilhelm Kåge oljemålning
Wilhelm Kåge oljemålning
Wilhelm Kåge oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

WILHELM KÅGE (1889-1960): Scen med Clowner, signerad o daterad Kåge -48, olja på pannå, 60x49 cm

Kuntoraportti

505881

Päivämäärä:

2017-12-04