Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARTUR BIANCHINI (1869-1955): Tallar i månsken, signerad Arthur Bianchini, olja på duk, 58x79 cm
Krackelyrer, mindre dukskada
505890
2017-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här