Arhur Bianchini olja

Arhur Bianchini olja
Arhur Bianchini olja
Arhur Bianchini olja
Arhur Bianchini olja
Arhur Bianchini olja
Arhur Bianchini olja

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARTUR BIANCHINI (1869-1955): Tallar i månsken, signerad Arthur Bianchini, olja på duk, 58x79 cm

Krackelyrer, mindre dukskada

505890

2017-12-04