Leif Mattsson oljemålning

Leif Mattsson oljemålning
Leif Mattsson oljemålning
Leif Mattsson oljemålning
Leif Mattsson oljemålning
Leif Mattsson oljemålning
Leif Mattsson oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEIF MATTSSON (född 1954): Komposition, signerad och daterad L. Mattsson -75, olja på duk, 91x 68 cm

505900

2017-12-05