Gösta Bohm oljemålning

Gösta Bohm oljemålning
Gösta Bohm oljemålning
Gösta Bohm oljemålning
Gösta Bohm oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖSTA BOHM (1890-1981): Hudiksvall, signerad och daterad Gösta Bohm Prolia, 1937, olja på pannå, ca 40x50 cm

Smärre krackelering

505906

2017-12-05