Thonet soffa

Thonet soffa
Thonet soffa
Thonet soffa
Thonet soffa
Thonet soffa
Thonet soffa
Thonet soffa
Thonet soffa
Thonet soffa
Thonet soffa

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

THONET, soffa, tidigt 1900-tal, formböjd, betsad bok, präglad dekor i sits och rygg, etikett- och stämpelmärkt, höjd 93,5, längd 124 m

Bruksslitage, fanersläpp i sitsen

505912

2017-12-05