Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
THONET, soffa, tidigt 1900-tal, formböjd, betsad bok, präglad dekor i sits och rygg, etikett- och stämpelmärkt, höjd 93,5, längd 124 m
Bruksslitage, fanersläpp i sitsen
505912
2017-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här