Stig Lindberg och Wilhelm Kåge 2 fajanser
Valmis
2017-12-05
505916
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
STIG LINDBERG, 2 fajansfat, Gustavsberg, märkta med studiohanden i svart respektive blått, 26,5 x 20 cm respektive längd 34 cm
Krackeleringar, den rektangulära skålen med tillverkningsdefekt samt obetydlig fotnagg