Stig Lindberg och Wilhelm Kåge 2 fajanser
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
STIG LINDBERG, 2 fajansfat, Gustavsberg, märkta med studiohanden i svart respektive blått, 26,5 x 20 cm respektive längd 34 cm
Krackeleringar, den rektangulära skålen med tillverkningsdefekt samt obetydlig fotnagg
505916
2017-12-05