Harald W Lauesen akvarell
Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
HARALD W LAUESEN (Danmark /Tyskland, född 1913):
Landskap med hus, signerad H W Lauesen, akvarell, 31x45,5 cm
Proveniens: Gösta Stenmans samling, nr 1037
Utställd: Samlerens Kunstudstillinger, Köpenhamn
505929
2017-12-06