Harald W Lauesen akvarell

Harald W Lauesen akvarell
Harald W Lauesen akvarell
Harald W Lauesen akvarell
Harald W Lauesen akvarell

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

HARALD W LAUESEN (Danmark /Tyskland, född 1913):
Landskap med hus, signerad H W Lauesen, akvarell, 31x45,5 cm

Proveniens: Gösta Stenmans samling, nr 1037
Utställd: Samlerens Kunstudstillinger, Köpenhamn

505929

2017-12-06