Halsband sterlingsilver Norge 1960/70-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARIANNE BERG, halsband, sterlingsilver, 1960/70-tal, stämplad UNI D Andersen, Norge, genombruten cirkelform med 7 hängande kläppar, längd 60 cm, hängets höjd inkl. ögla 9,5 cm, vikt 18,2 g

505934

2017-12-05