Korg
Vollendet
2017-12-05
505940
| Höchstes Gebot | 2 000 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
LUKTDOSA, 1800-tal, KORG, SKÅLFAT, SKÅL, SKEDAR, 12 st, udda modeller, silver, total vikt ca 660 g
Skålfat med lagning