Korg

Korg
Korg
Korg
Korg
Korg
Korg
Korg
Korg
Korg
Korg
Korg
Korg

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LUKTDOSA, 1800-tal, KORG, SKÅLFAT, SKÅL, SKEDAR, 12 st, udda modeller, silver, total vikt ca 660 g

Skålfat med lagning

505940

2017-12-05