Einar Jolin litografi
Valmis
2017-12-05
505942
| Korkein tarjous | 950 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Visby ringmur, signerad Einar Jolin, 200/250, färglitografi, 27x40 cm