Dräktspänne i förgyllt silver
Closed
2017-12-05
505947
| Sold for | 1 700 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
DRÄKTSPÄNNE, 2-delat, 1700-tal, förgyllt silver, persiskt, driven dekor med blomsterslingor, tyska kontrollstämplar, höjd 8,5x10 cm vardera, vikt ca 158 g