Dräktspänne i förgyllt silver

Dräktspänne i förgyllt silver
Dräktspänne i förgyllt silver
Dräktspänne i förgyllt silver
Dräktspänne i förgyllt silver
Dräktspänne i förgyllt silver
Dräktspänne i förgyllt silver

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DRÄKTSPÄNNE, 2-delat, 1700-tal, förgyllt silver, persiskt, driven dekor med blomsterslingor, tyska kontrollstämplar, höjd 8,5x10 cm vardera, vikt ca 158 g

505947

2017-12-05