Niels Börjeson Möller oljemålning
Vollendet
2017-12-05
505949
| Höchstes Gebot | 7 200 SEK |
| Schätzwert | 10 000 SEK |
NIELS BJÖRNSON MÖLLER (Norge, 1827-1887): Fjordlandskap, signerad N.B. Möller, olja på duk, ca 76x93 cm
Visst färgbortfall, krackelyr