Klubbat för:
7 200 SEK
10 000 SEK
NIELS BJÖRNSON MÖLLER (Norge, 1827-1887): Fjordlandskap, signerad N.B. Möller, olja på duk, ca 76x93 cm
Visst färgbortfall, krackelyr
505949
2017-12-05