Niels Börjeson Möller oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

10 000 SEK

NIELS BJÖRNSON MÖLLER (Norge, 1827-1887): Fjordlandskap, signerad N.B. Möller, olja på duk, ca 76x93 cm

Visst färgbortfall, krackelyr

505949

2017-12-05