Silverljusstakar 2 par samt bordsdekoration

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSDEKORATION, LJUSSTAKAR, 2 par, silver, 1900-tal, höjd 8-24 cm

Bordsdekoration med skadad arm, slitage

505954

2017-12-09