Fåtölj design Mathsson
2017-12-05
505956
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BRUNO MATHSSON, "Jetson 66", fåtölj, Dux, kromad centralfot, läderskonad kan, dyna i ljus textil, sitthöjd ca cm
Smärre ytskador, bruksslitage