Fåtölj design Mathsson

Fåtölj design Mathsson
Fåtölj design Mathsson
Fåtölj design Mathsson
Fåtölj design Mathsson
Fåtölj design Mathsson
Fåtölj design Mathsson
Fåtölj design Mathsson
Fåtölj design Mathsson
Fåtölj design Mathsson
Fåtölj design Mathsson

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Jetson 66", fåtölj, Dux, kromad centralfot, läderskonad kan, dyna i ljus textil, sitthöjd ca cm

Smärre ytskador, bruksslitage

505956

2017-12-05