Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Jetson 66", fåtölj, Dux, kromad centralfot, läderskonad kan, dyna i ljus textil, sitthöjd ca cm
Smärre ytskador, bruksslitage
505956
2017-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här