Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VICTORIA WESTBERG (1859-1941): Landskap med fiskare, signerad Victoria Westberg, olja på duk, ca 75x62 cmcm
505957
2017-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här