Erwin Andersson oljemålning

Erwin Andersson oljemålning
Erwin Andersson oljemålning
Erwin Andersson oljemålning
Erwin Andersson oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERWIN ANDERSSON (1928-1988): "Kvinna", monogramsignerad EA, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 45x40 cm

505959

2017-12-05